Lgee

Kde vyzvednou balíček Ppl?

Nebyl mi doručen z důvodu nezastizeni, přitom jen volali nikdo nezvonil, peníze sem platil předem, ale nikdo neposlal žádnou SMS ci email kde si tedy balíček vyzvednout.

Odpovědi
plavcik

Na stránkách Ppl je možno jim napsat na chat. Operátor ověří podle čísla balíku a kde je a co se dá dělat. Jinak pokud nejde třeba o pneumatiky, tak lze balík přesměrovat do Ppl parcel shopu (výdejního místa) někam poblíž

da ny

Pokud řidič volá, běžím už dolů k autu (přijede nebo už čeká). To už bývá na místě. Na zvonek nezvoní, nehledá, nemá na to ani čas.
SMS chodí i dopředu (přibližný čas.
Někdy nestihnou přijet ve smluveném termínu (dovolené). Rozváží následující den.
Na řidiče máte telefon, ptejte se jeho. Pokud nemůžete být doma, nasměrovat zásilku do parcel shopu, který si určíte (web PPL nebo po 1. sms zavolat řidiči, kam má uložit balík).