zjentek

Kde všude bude letos možné pořídit vánoční dárky, vyjma potraviny, drogerie a lékárny?

Dárky na Ježíška a Covid 19 2020.

Nejlepší odpověď
ivzez

Ony mají být zavřeny i e-shopy?
Podle mne je/bude možnost dárky nakoupit přes internet.

Další odpovědi
led

Cez eshop, alebo dostáť svetovej povesti o „zlatých českých ručičkách“ a darčeky jednoducho vyrobiť z dostupného materiálu.

Doporučenie od zásielkovej služby Deda Mráza:
Tí, čo nemajú komíny priamo v bytoch, nech aspoň na Štedrý večer otvoria okno, aby im Dedo Mráz, Ježíško, Santa Klaus, etc… mohol darčeky doručiť oknom.

marci1

Prozatím na internetu. Do Vánoc ještě uvidíme jak bude probíhat opatření k nákaze Covid-19 a jestli se budou moci „otevřít“ obchody. 🙂

nyjono

Možností je víc.
Zatím třeba on-line nákupy nebo rukodělná výroba.

Drap

Teď bude dost času, můžeš něco vyrobit.

Emefej

Napiš Ježíškovi.

elkon

Je na to dost času, nebo můžeš rozdat obálky s prašulemi, případně koupit dárkové poukazy.