Spartaboy

Kde v obchodě CZC balí zboží?

Nevíte kde v tomto obchodě balí zboží které si objednám na výdejnu? Ve skladu?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemají jen jeden sklad mají jich celou řadu plus dalších x partnerských. Konkrétní cestu a místo expedice vaší objednávky vám může prozradit pouze CZC.

Další odpovědi
Dochy

Nevím o tom že by zboží balili. Na výdejně dostaneš vše na hromádku podle objednávky. Ev. dostaneš tašku. Jestli to na některé výdejně opravdu dopředu balí tak o tom nevím. Já se s tím ještě nesetkal.

Výhodou je, že (alespoň mám ten pocit) nemají problém s tím, když na výdejně něco odmítneš nebo změníš (no, změnit můžeš jen pokud mají daný kus skladem)

nyjono

Na výdejně – prodejně dostávám zboží pouze v orig.obalu. Neni dále balené.