zjentek

Kdo v ČR zajišťuje výdejní místa Amazonu, kde je možný za zboží klasicky zaplatit a vyzvednout si jej?

Jde o to, že možnost platby převodem či PayPal se na stránkách obchodu vůbec nenabízí, takže jak si člověk má „svý“ zboží na Amazonu koupit? Protože další možnosti platby, než kartou či hotově u přepážky, jsou:

a)Dárkové karty a slevové kódy
b)iDeal
c)Przelewy24
c)Bancontact
d)Veškeré hlavní KREDITNÍ karty
e)Inkasem (pouze EURO!)

Darkové karty je možný si koupit na Amazonu, takže jak to vypadá, tak z Amazonu si je s takovou neobjednáme. ;)

Nějaký vysvětlení či realizace?

(Př: Jak zaplatíte třeba za tuhle brtačku- https://www.a­mazon.de/gp/pro­duct/B07H3JJPR6­?pf_rd_p=403f70f7-1076-499d-a724-8d75adc19a4c&pf_rd­_r=SK456BX3Y3F3GC0NPKV0, když banka, která vám vede účet, nepodporuje SEPA inkaso? Nebo jej nepodporuje váš konkrétní účet.)

Tohle vážně nikdo neví? Jde přece o Amazon! ;)

Nebo jsem při pokusu o realizaci platby něco špatně pochopil?

Nejlepší odpověď
cochee

Tož platební kartou s povolenou e-commerce, ne?
Myslím, že Amazon.de umožňuje zaplatit i debetní kartou, ne jen kreditní. Asi nastala chyba v překladu do CZ anebo nedostatečně promyšlený překlad. Na stránce viz Zdroj: je rozcestník Možnosti platby a u něj je uváděno: Upravit debetní/kreditní kartu po vypršení platnosti – z toho usuzuju, že platba debetní kartou možná je. (dovnitř odkazu se nepodívám, protože je to možné jen po přihlášení a já nemám u Amazonu.de účet)

Zdroj: https://www.a­mazon.de/gp/hel­p/customer/dis­play.html?node­Id=508510&ref=nav_cs_help

Další odpovědi
Arne1

Když umějí platbu kartou, tak proč hledat něo dalšího ?