Gizzy

Kde v Českých Budějovicích seženu boxera na ruku ?

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat kde seženu v ČB boxera na ruku (na sebeobranu) ze slitiny.
Na netu ukazujou 4 army shopy a ani jeden nemá na stránkách boxera.
Do ČB to nemam kousek a proto bych tam nechtěl jet na prázdno.
Budu rád za různý typy i kdyby to byl nějaký vietnamský krámek jak se říká :)
Děkuji moc za odpověď.

Odpovědi
bolak

Jiný obchod

Najdi si na internetu všechny obchody které by to mohly mít, a normálně je zaspamuj, tak to dělám já. Prostě napíšeš si v e-mailu univerzální zprávu typu „Dobrý den, sháním kovový stinger a chtěl bych se zeptat jestli ho u vás máte…“ a do řádku „skrytá kopie“ napíšeš e-mailové adresy všech těch obchodů, aby nevěděli že obepisuješ všechny. Pak počkáš kdo se ozve.

anonym

Armyshop ARMYTRADE

Hojně byl boxer využíván americkými vojáky v 1. a 2. světové válce a válce ve Vietnamu. K vidění je i kombinace boxeru s nožem.

zdroj:https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Boxer_%28zbra%­C5%88%29

lexx

Jiný obchod

chceš doopravdy zabíjet ? říká Ti něco „nepřiměřená obrana“ a soud ?