_136

Kde udělali chybu naši soudruzi a státníci na pražském hradě že z hradní kelímkové piety si Češi na internetu utahují?

Odpovědi
Malvína

Utahují… ono je to spíš smutné. Neuctivé k zemřelým, na přesdržku k přírodě. Vždyť to vypadá otřesně. Ty smrštěné kelímky na pivo. Kde asi soudruzi z NDR udělali chybu, že?
Jak jsem už včera k podobné otázce psala – nejvíce buranská pieta.

jáára

Můžou být z PLAčka. Tolik nenatočených piv je smutný.

led

Trvácnejšia pamiatka na obete by bol zarazený klinec za každého mrtvého na následky pandémie, nielen priamo covidu, do dlažby na nádvori Pražského hradu.
Na obete, ktoré na následky pandémie zomreli, nie z príčin priameho ochorenia, ale napríklad zhoršením životných podmienok oslabením organizmu, stratou zamestnania, bývania… na tie sa akosi zabúda. aj tieto obete si žiadajú svoj klinec do dlažby nádvoria. Nezabúdajme na skutočne všetky obete pandémie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.