Kde teď stáhnu Windows 7?

Chtěl bych vyzkoušet nové Windows 7, ale nevím, kde je sehnat. Hledal jsem i na stránkách Microsoftu, ale zatím nic.

Odpovědi
taku1

Bohužel jste promarnil šanci. Windows 7 Beta mylo možné stáhnout jenom do 10. února. Ani přímé odkazy už nefungují. Jediná možnost je tedy si sehnat instalační médium z „neoficiálního zdroje“. Použít můžete i instalační DVD od někoho známého, kdo systém už má. Jenže Windows budou fungovat jenom 30 dní, už je nezaktivujete. Jinak zkuste ještě stáhnout obraz instalačního DVD z torrentu, jen Isohunt.com ukazuje stovky uživatelů, kteří to sdílejí (už to nejsou ale dřívější desetitisíce 😉, nebo z Rapidshare přes odkazy z nějakých diskusních fór (hledejte přes Google „Windows 7 Rapidshare“), ale pozor, aby to nebylo i s nějakým virem.

Teammer

Windows7 lze stále stáhnout na oficiálních stránkách.
Jedná se o tzv. RC verzi(platnost do 1.března 2010)

viz oficiální stahovací stránka Microsoftu
http://www.mi­crosoft.com/cze/win­dows/rc/defau­lt.mspx

Jivinho

Bohužel ste propásl svou šanci, počkejte si do podzimu na full verzi.