Sumati Valar

Kde stáhnout Solid Edge ST4 64-bit licenzovanou pro studenty?

Nutně sháním Solid Edge ST4 64-bit. Na webových stránkách www.siemens.com je pro studenty volně ke stažení pouze ten nejnovější – ST9 (pokud se nepletu), my však ve škole používáme starší – ST4 (maturujeme z něj a je nutné pracovat ve stejné verzi). Hledala jsem všude, ale neměla štěstí. V zoufalosti jsem se rozhodla zeptat zde.

Odpovědi
Mc Merkurion

… a co ve škole?

Sumati Valar

Učitel nám poskytl dvě instalační DVD s 32-bit verzí, které většině nefungují. Proto jsem byla nucena se poohlídnout po jiném zdroji.

Mc Merkurion

… bez záruky: https://www.u­loz.to/hledej?q=So­lid+Edge+ST4+64+bi­t.zip.011&rela­ted=1