fg

Kde stáhnout hry pro MS-DOS?

Chtěl bych si stáhnout do starého pc dosové hry.Zkusil jsem hledat hru"BUBU" ALE NIKDE JSEM JI NENAŠEL KE STÁHNUTÍ.Nevíte kde bych ji mohl stáhnout?

Odpovědi
Michal Kole

Tam kde, pro Windows 🙂

Ale obávám se, že moderní Windows už neobsahuje podporu pro DOS. Poslední Windows, který DOS obsahoval byli Windows98.

Tuším, že Windows ME, už měly DOS nějak utajen.

Windows Xp měl tuším už jen emulátor

Windows7 u 32 bitů něco jako emulátor má, ale u Windows 7 64 Bit nemá ani to.

Dál je tu problém s licencí. I když software nejde legálně koupit, protože už se neprodává tak jej nelze stáhnout "beztrestně. Přitom je to nelogické. Koupit se nedá a stáhnout se nesmí. Přitom když se nedá koupit tak logicky nevznikne výrobci žádná škoda.

misskas

bestoldgames.net
oldgame.cz
starehry.poggo.cz