denisa.11

Kde seženu všechny tyto věci na jednom místě?

Ahoj,
scháním do školy spoustu věcí a nechci se tahat všude možně neznáte nějáký obchod nebo dva v Praze kde bych mohla tyto věci mohla koupit :
kladívkové rýsovací čtvrtky, kancelářské papíry, technické lružítko s nulátkem, šablony ABC pro střední kolmé písmo výšky 5mm, trojúhelník 45,60,90,rádiusová šablona, rýsovací prkno A3 s příložníkem a hlavou, mikrotužky 0,3 a 0,5 + tuhy B,HB,F
předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Funna

papírnictví, nebo ještě lépe v kacelářských potřebách…a ty co jsou v Praze si snad na netu zvládneš najít sama, ne?

Další odpovědi
mosoj

Horší by bylo kdyby jsi k tomu chtěla kilo mouky a špek. Pak jedině v Makru.

ivzez

Zkuste Tesco – papírnictví na Národní třídě.
Loni jsme tam na jednom místě nakoupili
vše pro 2. třídu ZŠ i pro 1. ročník SŠ.

McArthur

Určitě to seženete v každém papírnictví nebo v kancelářských potřebách. Do supermarketů nechoďte, protože tam určitě nepochodíte. Mají jen to, co nejvíc frčí a často předražené. Většina specializovaných prodejen (papírnictví) si drží dobré ceny.

verousczech

Jdeš na Panskou, viď? :D Přesně tyhle věci hledam a už vidim, jak obejdu všechny papírnictví v Praze a nic-.- :D
Hodně štěstí!))

Satyricon

Na KAM můžeme být rádi že nemusíme mít zrcadlovku :DD co ?

Drahuška999

Ahoj, jestli mohu doporučit nějakou stránku na to, kde je všechno po hromadě, tak určitě doporučuji třeba tento – https://www.pe­nepex.cz/filter-logic-cfl-695-odvapnovac-500-ml/ … My jsme si tam nedávno do naší kanceláře pořizovali odvapňovač vody a dá se tam sehnat ještě spoustu dalšího :) Tak se na to mrkněte, protože je to dle mého jeden z mála eshopů s takovými cenami.