Avatar uživatele
anonym

Kde seženu karavan?

Chtěli bychom s rodinou cestovat s karavanem. Avšak nevíme, kde by se dal levně nějaký sehnat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jirka před 5509 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
aneli27

Zkuste se podívat na www.karavanyna­prodej.cz, kde najdete několik obytných přívěsů s fotografií, popisem i cenou. Najdete tam od všeho trochu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tom

Můžete si objednat dovoz karavanu ze zahraničí (jsou v lepším stavu a lépe vybavené za příznivou cenu) dle vlastních požadavků na adrese www.autoimpex-dovozaut.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Podle mě seženete karavan v nějakém specializovaném bazaru. Manžel koupil před dvěma lety karavan na inzerát, a tak se zkuste podívat i na nějaké inzeráty. Letos se chystáme na dovolenou do Rakouska, ale chybělo nám několik věcí, proto jsem na internetových stránkách https://www.re­viloshop.cz/in­terier/ objednala příslušenství do interiéru automobilu, aby nám na naší cestě nic nechybělo.

Avatar uživatele
domik8

Já mam skvělou zkušenost s https://www.ka­ravany-strakonice.cz/. Již několikrát jsme od nich měli pronajatý karavan a vyrazili s rodinou na cesty. Karavany mají krásné, pohodlné a za skvělé ceny. A budete překvapeni, co se všechno do takového obytňáku vejde, na cestování rodiny s dětmi je to ideální. Na mé doporučení vyrazila s tímto karavanem na cesty s rodinou kolegyně z práce a byla také velmi spokojená.

Avatar uživatele
veselator1

Díky moc za tip. Nedávno jsem se právě bavil s kamarádem o tom, že bych si rád o prázdninách pronajal nějaké obytné auto a vyrazil takto na dovču s rodinou. Mám pocit, že mi doporučoval tuto stejnou firmu, tak je asi zkusím kontaktovat. Myslím si, že to je celkem dobrý plán na dovolenou. Jen budu muset z https://armik.cz/ předem objednat nějaké věci na kempování. To je ale drobnost.

Nový příspěvek