belanova

Kde seženu dobrého a spolehlivého léčitele z Jižní Moravy nebo okolí?

Prosím o tip na osvědčeného léčitele z JM nebo i jinde, ale aby byl opravdu spolehlivý, žádní „šarlatáni“. Případně mi napište i kontakt. Děkuji.
Jedná se o nemoc kloubů.

Nejlepší odpověď
Pájo

Copak máte s klouby tak závažného, že se řítíte do spárů šamana?
Může se Vám také stát, že Vám bude pokročilou arthrózu kyčelního kloubu (hodnou operativního zákroku a endoprotézy) léčit čerstvě nadrcenou natí kostivalu…

Další odpovědi
anonym

viz dalších 109 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=l%C3%A9%C4%8Di­tel

anonym

Co takhle si zadat na netu léčitelé jižní Morava?
Vypadne toto:

Ing. Zdeněk Peloušek Věnuji se poradenství a koučování v oblasti rozvoje osobnosti a sebepoznání. Jako poradce a kouč se zaměřuji na osobní i pracovní život všech soukromých osob. Doporučuji Vám rozvoj osobnosti prostřednictvím osobní konzultace či poradny online.

Brno, Holandská 2
Info • Mapa Ing. Zdeněk Peloušek Má poradna online se zaměřuje na zdraví, vztahy, sny, lásku, štěstí, úspěch, komunikaci a psychologii. Jako poradce a kouč Vám pomohu odstranit problémy, stres, strach, úzkost, deprese či nemoc.

Brno, Holandská 2/4
Info Hana Formanková – e-shop, pobočka Židlochovice Diagnostika přístrojem OBERON, poradna péče o pleť, detoxikace, redukce váhy, prodej Aloevera, Diochii, Enterosgel. Peníze jak ušetřit i vydělat, spolupráce

Židlochovice, sídl. Družba 695
Info • Mapa René MÜLLER Léčení energií, zdravá káva s kofeinem, kurzy Reiki a Karuna Ki Reiki.

Vyškov, Na Hraničkách 496/54

No a při zadání hesla: léčitelé nemocí kloubů vyjede toto:

Časté angíny a bolesti kloubů, LECITEL-JONAS.CZ

Alergie na léky Astma, kašel Bolesti kloubů Bolesti kolenou Bolesti nohou Chlamydie Chrápání DNA Dýchací potíže Endometrióza Fibroadenom Hemeroidy Horečnatá onemocnění Imunitní systém Klouby a svaly Křečové žíly Leukémie …

www.lecitel-jonas.cz/18751-caste-anginy-a-bolesti-kloubu.html

A Jonášovi bych opravdu věřila.

elvan

Znám jednoho dobrého, ale je z jižních čech. Piště mi do zpráv, pokud budete mít zájem

anonym

Další zbrklý nováček, jenž hned při 1 otázce ignoruje místní pravidlaa ani se nepodívá do vyhledávací lišty.
Plno kvalitních a pracných odpovědí je již dávno vloženo, proč si je nejprve neprojít, než si rozmyslím formulaci vlastního dotazu.
(i ocko píše ve stejném duchu).