sesednizkola

Kde seženu český film „Pánská jízda“ z roku 1983?

https://www.csfd­.cz/film/8554-panska-jizda/prehled/

Děkuji :)

Odpovědi
still

Nevybral sis nic lehkého, celkem potíž sehnat. Zkouším to, kdyby se ti zadařilo dřív než mě, prosím dej vědět, taky se na film rád mrknu :)
Možná to na netu někde opravdu bude, v roce 2011 to nějaký člověk nahrál z TV a umístil na různá souborová úložiště na internetu, ale slehla se po tom zem.
Ještě možná kontaktovat někoho, kdo má tento tento film ve své filmotéce: https://www.csfd­.cz/film/8554-panska-jizda/filmoteka/

Radius

Také bych se na ten film podíval, napsal jsem dotaz do České TV, uvedl jsem tam i odkaz na ten film na csfd.cz (aby nemohlo dojít k nějakému omylu), zda ho nebudou vysílat a oni mi odpověděli (mírně zkráceno):

Vážený pane,
děkujeme za Váš zájem o vysílání České televize, který nás těší.

V dohledné době film „Pánská jízda”, který režíroval Karel Smyczek vysílat nebudeme. Avšak Váš e-mail zaznamenáváme a předáváme jej tvůrcům programové skladby jako případný tip na vysílání.

S pozdravem

Jakub Horáček

ČESKÁ TELEVIZE

Divácké centrum

Díval jsem se na CSFD, ten film má asi 25 uživatelů (většinou na DVD), pokud bych ho chtěl vidět, nabídl bych někomu z nich výměnu DVD a pod.

still

Na ČT to nemají ani v archívu, tam jsem hledal. Odepsal mi jeden člověk z ČSFD, je ochotný poskytnout kopii výměnou za něco ze seznamu filmů, které shání: https://www.csfd­.cz/uzivatel/551481-roswelll/bazar/
a shání toho opravdu hodně, třeba něco z toho doma máme? :)