22aa

Kde sehnat značkový walkman? Sbazar a bazoš na to prdí!

Dobrý den. Mám problém ho sehnat značkový a ty levné šunty mi originálky neberou jen ty s usb.
A ty značkové walkmany nereagují na odpovědi z sbazaru a bazoše.
Máma nemá peníze aby kupovala nějakej polofunkční walkman který nebere originály.
A z aukra mi nic nedoporučujte protože my máme blbé zkušenosti posílat na účet.
Nechci aby mi doručila prázdná krabice!!!
Co dělat na tý blbý oslavě?
Ty matyášovy dětské písně nechci poslouchat!!!
Není mi 8 let.
Děkuji.

Odpovědi
cochee

Walkman® je registrovaná známka firmy Sony a Sony už přenosné přehrávače audiokazet nevyrábí. Současné výrobky nesoucí značku Walkman už jsou všechny přehrávače digitálních médií. Obávám se, že nový/ne- bazarový přehrávač audiokazet a la Walkman® už dostaneš snad jen na čínských e-shopech a to ještě kdoví jestli. A tím pádem to nebude značkový, neřku-li Sony, přehrávač.
Na oslavu nechoď, muziku můžeš poslouchat i doma. Není na oslavě větší „odvaz“ než přítomnost týpka, který, místo aby se bavil a komunikoval s ostatními, tak sedí se sluchátky v/na uších a má svůj vlastní svět a ostatní ho nezajímá.

Kazatel

Ty budeš dobrý případ.

elkon

8 let ne, ale vypadá to na 9.

22aa

Ne prej máma minulej rok prej musela na oslavu ona to chtěla.
Budu jí to muset vysvětlit.

22aa

o 1 rok jsem povýšen děkuji.