Usoman

Kde sehnat program, který díky vrstevnici vyznačí na mapě danou část o stejné nadmořské výšce?

Mám takovou zajímavou činnost, kdy na mapy.cz hledám vhodné místa pro hypotetické vodní nádrže. Tvar nádrží musím proto složitě dělat třeba 1000 čarami funkcí „měření vzdáleností“.

Pokud by existoval program nebo stránka na netu, kde například vyznačím na mapě místo hráze, výšku hladiny a pak by mi vyjel tvar vodní nádrže a všech zatopených míst, prosím napište.

Odpovědi
hapiky

Mám google Earth, tam se to dá

Usoman

A kde to tam najdu? Nebo je to nějaký plugin ke stažení?

hapiky

Jde jen o ukazatel nadmořské výšky, tak nevím jestli si se na to ptal.