Packal

Kde sehnat penfrienda?

Je mi 11 let a v tomto věku není žádný web na dopisování přístupný… Neznáte tedy „něco“, díky čemuž bych mohla získat kamaráda/kamarádku na dopisování nejlépe ze zahraničí, abych si mohla procvičit angličtinu? Klidně si budu dopisovat online, emailem či dopisy, to je mi fuk…

Nejlepší odpověď
quentos

ale prosím Vás… jak to že ne… zadal jsem do Googlu „penfriends“ a hned první odkaz mi vyplivl tohle http://www.glo­balpenfriends­.com/ , kde když vyhledáváte věk potenciálního dopisujícího, nejnižší hranice je pět (!)