marcoo

Kde sehnat jemné náušnice s diamantem?

Zdravím, chtěl bych přítelkyni k narozeninám koupit nějaké náušnice s diamantíky, ale obešel jsem u nás vše a žádné mi nepadly do oka, chtěl bych něco jemného a né aby to bylo do očí. Nějaký ověřený e-shop, kde je jistota, že to nebudou jiné kameny?

Nejlepší odpověď
gecco

Kupovat šperky ´naslepo´ je vždycky riziko – zvlášť, když tomu nerozumíš…
Navíc – fotka může i značně zkreslit – a přece chceš, aby to „nebYlo do očí“ (což chápu – náušnice jsou do uší)…
😉
Neleň času – a zajeď si do většího města – v Praze je klenotnictví, že je za víkend neobejdeš – o třeba Paříži ani nemluvě…
😉

Další odpovědi
Drap

V takovémto případě bych e-shop v žádném případě nevolil.

ReHu

Šperky bych asi v e-shopu nekupovala. Lepší šperky.
Je to typ zboží, které je lepší okouknout a osahat.

Barbora9

Já mám skvělou zkušenost tedy s eshopem www.nausnice.cz, vím, že je to tam pravé a to je jistota.

NelieM

Z e-shopu bych určitě naušnice s diamanty nekupovala, je to docela riziko.
ALO Diamonds mají krásné šperky.