Zločenková

Kde sehnat elektrický otáčení špíz (rožeň) na grill Weber?

Zdravím, mam grill Weber Spirit a chtěla bych k němu elektrický otáčecí špíz Weber (rožeň), ale nejdříve by mě zajímalo, zda by se nedala sehnat nějaká,,neznačková" alternativa. Nebo zda by mi to někde nemohli vyrobit. Občas takhle vidím, že to mají lidi nad kotlíkovým grillem a že to sehnali třeba za tisícovku.

Děkuji za tip.

Odpovědi
gecco

Original seženeš vcelku běžně – http://www.srov­nanicen.cz/q/O­táčecí%20špíz%20­WEBER%20SPIRIT/?or­der=2
😉
Pokud jde o „zda by mi to někde nemohli vyrobit“ – určitě mohli, ale nemyslím, že by zakázková kusová výroba byla levnější – ledaže bys našla kutila ochotného se s tím za pár peněz hrát…
😉