Verona14

Kde sehnat dívčí šaty do divadla?

ahoj, nevíte kde sehnat dívčí šaty do divadla pro 15 letou která vypadá spíš na 13 let a šaty ani sukni neměla nikdy na sobě, neni to její styl? hledala jsem na internetu a našla jsem jen na dospělé nebo malé holčičky a v obchodech jsem šaty viděla v létě takže nevím jestli se tam třeba nějaké i teď najdou, nemáte typy, na obchody nebo www stránky? dík

Odpovědi
anonym

Prosímtě..... šaty jsou všude!
Stačí si jen zadat do vyhledávaču mini šaty a máš jich tam haba kuk......
Doplňuji:
jo a ani si neuvedla do jaké ceny je chceš sehnat..........
http://www.spo­lecensky-salon.cz/cerne-spolecenske-saty-kratke-taftove-koktejlky-xl.html mě osobně se strašně líbí tyto šaty.

ivzez

K šatům by slečna musela mít i jiný typ bot,
než na jaký je asi zvyklá, takže by
mohla mít problém s chůzí v nezvyklých botách.

Já bych to „nelámala přes koleno“. Nosí-li slečna ráda kalhoty,
pořídila bych jí černé kalhoty a k nim společenskou halenku.
Ani tak se v nezvyklém oblečení nemusí cítit moc dobře …

javurek

Většinou mají nějaké hezké v HM nebo Lindexu. Ale často jsou docela drahé. Já jsem nakupovala většinu šatů pro dceru z http://www.be­nito.cz/detske-saty-divci tak se tam zkuste podívat a snad něco najdete. :)

ivzez

Hanko,
ty šaty jsou moc pěkné, ale nejsem si jista,
jestli by je ocenila dívka, která šaty nenosí …