Mucillinka

Kde sehnat dámskou nadměrnou obuv?

Kde se dá koupit nadměrná dámská obuv, vím o Baťa a Deichmann. Jsou ještě nějaké další obchody s nadměrnou dámskou obuví (číslo 43)? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Vyber si
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=d%C3%A1mskou­+nadm%C4%9Brnou­+obuv&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs#hl=cs&pq=d%C3%A1ms­kou%20nadm%C4%9Brnou­%20obuv&xhr=t&q=­d%C3%A1msk%C3%A1+nad­m%C4%9Brn%C3%A1+o­buv&cp=15&pf=p&scli­ent=psy&rls=co­m.microsoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&aq=0&­aqi=g1&aql=&oq=d%C3%A­1msk%C3%A1+nad­m%C4%9Brn%C3%A1+o­buv&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=a7f63d24c9e­a060b&biw=1016&bih=651

Další odpovědi
Cvalinka

zkus se mrknout na tenhle online obchod. Mají velkej výběr a celkem dobrý ceny nato, že jsou to nadměrné nebo podměrné velikosti…

Zdroj: www.andypola.cz

boty

tady

Zdroj: //www.nadmerna-obuv.cz/

LindaV.

Dobry den,
zkuste i www.cliche-shoes.cz nebo kamennou prodejnu Jecna 35, Praha.

Linda