Smackdown

Kde sehnat certifikát fitness trenéra a co je k tomu potřeba?

Tipy a rady, díky.

Odpovědi
anonym

www​.fitnessin­stitut.cz/kur­zy nebo http://skolafit­ness.cz/2016/07/­22/stan-se-fitness-instruktorem/

Muffz

Zaplacený kurz a certifikát je na světě. Žádné skutečné zkoušky, kde by lidi ukázali, že mají na to být trenéry. Pak vidím ve fitku 50kg „trenéra“, který první hodinu zákazníka bere na stroje. U prvního odkazu od Marleyho na fotkách z kurzu je sranda vidět ty uchazeče. Polovina z nich nemá ani sportovní postavu a svaly, o těch holkách ani nemluvím, normální hubené holky. Když už bych šel na tenhle kurz, tak minimálně po tříleté dřině ve fitku, abych nebyl jak ta vyžlátka tady.

TomPeta

Nemyslím si, že bys musel vypadat reprezentativně. Jako trenér nemusíš mít obrovské svaly navíc se na to autor otázky určo neptal :). Takže si najdi jakýkoliv institut, který kurz nabízí, pokud ale pak budeš chtít jako trénér figurivat, budeš si muset udělat živnost nebo pracovat na smlouvu :).