SickBreed

Kde sehnat – akustická kytara levoruká?

Potřeboval bych poradit, kde zakoupit akustickou kytaru pro leváky. Nějaké jsem našel, ale jenom dětské nebo dospělé, ale výrazně dražší modely. Vzhledem k tomu že se chci na kytaru teprve začít učit, potřebuji úplně tu nejobyčejnější kytaru pro dospělého leváka. Nejlépe eshop.

Odpovědi
Nikkol

A to nejde jen otočit struny?

Hlada

Kup si obyčejnou symetrickou španělku a otoč ořech a sedlový pražec.

Drahuška999

Ahoj, doporučuji se mrknout třeba na tyto stránky zde – https://www.svet­muziky.cz/ … Odsud jsme brali kytaru našemu strejdovi, který je levák :) Takže kdyby náhodou jsi ještě neměl vybráno nebo bys nevěděl, z jakých stránek brát, tak určitě doporučuji tuto :) Otočit jen struny opravdu nejde, jak se tady někteří domnívají :))