katušš

Kde se to dá volně stáhnout?

Chci stáhnout hru Revolt. Když najdu nějaký download, tak je to prostě nějaký spam nebo se to sekne a nestahuje se dál. Nevíte kde stáhnout zdarma a zaručeně?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně máte na mysli hru Re-Volt – tu stáhnete například zde: http://www.ol­dgame.cz/290-hra-re-volt-ke-stazeni

Další odpovědi
Reezo

Vyzkoušej torrenty.
mohu poskytnout kompletní návod přes zprávy.

Jinak potřebuješ program Utorrent a jít na stránku www.piratebay.net
poté vyhledat hru nebo soubor o který máč zájem, přečíst si komentáře, že to funguje a můžeš stahovat.