Banshee

Kde se natáčel horor Prokletí domu slunečnic?

Prosím co nejpřesněji, vím že to bylo v USA. Děkuju

Nejlepší odpověď
hanulka11

Celý článek je nesmírně zajímavý -přečti si ho .

http://tv.sms­.cz/televize/Fil­mbox_extra/20110512­/1360109393_Pro­kleti_domu_slu­necnic

Film se natáčel cca 100 mil severně od Montany na hranicích Severní Dakoty v oblasti kanadské centrální planiny, u Reginy, hlavního města Saskatchewanu, ve farmářské oblasti, kde jsou hlavními surovinami pšenice, řepkový olej, len a slunečnice. „Potřebovali jsme místo, kde bychom mohli mít slunečnicovou farmu,“ říká producent Shuman. „Saskatchewan je shodou okolností místem, které má rozlehlá pole… mohlo nám tedy nabídnout slunečnice a je přátelské k filmařům.“ Toto místo je také domovem kanadských studií Saskatchewan Production Studios