BEAES

Kde se nachází ostrov Lebek?

Nejlepší odpověď
annas

Doplňuji:
Ostrov Lebek se dále objevil kromě filmu King Kong (1933)

  1. v r. 1992 ve filmu V Braindead. Ostrov lebky je viděn jako relativně neúrodné místo mimo pobřeží Sumatra s velmi malým listovím a skalními plážemi.
  2. V Prokletí ostrova opice (1997 videohry).
  3. V King Kong (2005 filmu a Video hra)

a v dalších seriálech a videohrách.
V každém filmu je ostrov popisovaný trochu jinak.
Informace na:

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:bFCJTu­Yo1M0J:ostrov-lebky.navajo.cz/+Os­trov+Lebek&cd=1&hl=­cs&ct=clnk&sou­rce=www.google­.com

Další odpovědi
hanulka11

Ostrov lebek je smyšlený ztracený ostrov v indickém oceánu, byl vymyšlen v 1933 pro dobrodružný film King Kong.