Kde se mužu podívat na filmy a horory??

na kinotipu me to nejde zpustit..:(-( prosim poradte.
Doplňuji:
vTIPNÝ ALE JA POTŘEBUJU NA NETU.

Nejlepší odpověď
Drap

Zajdi do kina.

Další odpovědi
Sea

na netu je to vždy něčím omezeno..a to je na prd. Ale na www.ulozto.cz si film stáhneš do kompu a pak už jen sleduješ. Je tam i spousta hororů 🙂

venkovan

Jen se dívej na horory a hlavně ty co jdou na netu a hodně pozdě večer. Potom budeš ze všeho vyjevená, hlava ti nepřebere co je fakt, co vize, budou se ti promítat do života apod.
Osobně si myslím, že horory jsou postupně proti dřívějšku dost často až sadistický, zvrácený. Raději si pustím nějaký dokument, než nějaký film od úchylného scénaristy, režiséra a producenta.
A to samé s filmy. často až dost neskutečného násilí a nebo zas až neskutečné romantiky – silně vzdálené od reality. A bacha na porno – tam to občas taky zavání zvráceností. Děs je v tom, že mnozí to nedokáží rozlišit a potom lecos vyžadují po svém protějšku. I když jemné P – až přijde pro tebe ten pravý čas, není marné shlédnout.

verunka483

Myslím že podle rad ostatních ses toho moc nedozvěděla a u stahování si pěkně počkáš… :D jestli se na film nebo horor chceš jenom podívat a nestahovat ho, mrkni na www.sleduj.org …ale je to megavideo.

Terryle

Holka, když nechceš „vtipný“ odpovědi, tak se musíš zeptat přesněji. Jak můžeme my vědět, že se chceš koukat JENOM na netu? :o/
Za chvilku s tou svou štětivostí dosáhneš toho, že lidi přestane bavit ti odpovídat.