akcul

Kde se dají v Hradci králové sehnat bambusové ponožky?

V jakém obchodě by je mohli mít? Zatím jsem na žádný obchod nenarazila.
Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
Baromut

Zkus ten malej obchod v podchodu u centrálu, tam maj všechno :D

gecco

Je v HK Globus?
Jestliže ano, pak tam, dokonce v akci.
Upřímně se přiznám, že jsem si dva paklíky koupil. A kromě toho, že jsou vysoké, si je téměř nemohu vynachválit. Jo, mají na sobě vetkaný nápis „bambus“, ale to jim odpouštím.

lota

V Hradci nevím, ale shlídla jsem je ve slevách: http://amplion­.centrum.cz/35201-6-paru-kvalitnich-bambusovych-ponozek-panske-i-damske