joe779

Kde se dají prodávat podobné věci?

Řekněme, že v Americe vydražím v aukci několik kójí (jako např. ve Válce skladů), najdu tam běžné věci (např. fotbalový míč, stůl, oblečení, atd.) a budu je chtít za nějakou rozumnou cenu prodat. Kde, když zrovna nechci mít vlastní obchod s podobným zboží? Myslíte, že by se i na něco podobného našel kupec?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé zboží má svého kupce, jen ho musíš najít a mít pro oba přijatelnou cenu.

Další odpovědi
aliendrone

Inzertní stránky – bazoš, aukro, annonce, FB… takových je. :)

dubraro

V Americe nejspíš na e-bay.

Michálek1245

Dneska už existují, hlavně kolem Prahy a Brna, specializované skladové montované haly, které de facto fungují jako takové bleší trhy. Přijedete tam, vydražíte, případně prodáte a tak nějak to funguje. Nevím, do jaké míry je to legální a jak to funguje dál. Jen jsem o tom poměrně dost slyšel. Tak bych to vyzkoušel.