JIRKILUME

Kde se dají koupit rifle jako dříve v Tuzexu SUPER RIFLE nebo WILDCAT?

Odpovědi
cochee

Značku RIFLE nabízí např. e-shop kerbo.cz, značku wildcat naposledy vlastnil český vlastník (těžko říci, zda i tehdy?) a momentálně značka „spí“ – staré domény odkazující na oblečení wildcat jsou na prodej. Ještě si pamatuju na třetí takovou značku, Wrangler, ta je také aktivní jako RIFLE a myslím, že ji vlastní Číňani.

JindřichKa

Italové značku ,,Super Rifle,, prodali v roce 2005. Koupili ji Američané. Vyhledej na Vyhledávači ,,GOOGLE – www.superrifle.co

Super Rifle
San Diego
California
U.S.A.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.