Kalim_YT

Kde se dají koupit dobré teplákovky?

Ideálně nějaký obchod ve frýdě nebo karolíně..

No ne Edisone, všude kam jdu tak nikde nemají, mají třeba mikinu a jine teláky zvlášť, není pravda že je jich spoustu, nekdy jsem nikde žádnou za poslední 2 roky neviděl, tak nekecej že je jich spousta, i kdybych někde viděl nekvalitní tak si ji kopím, protože vím že nikde jinde nejsou… a na netu si určitě s mým sťestím koupím malou nebo velkou..

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, a víš vůbec, co to jsou tepláky, když tvrdíš, že nikde nejsou, já je vidím všude: na netu, v obchodě, na lidech …

Edison

Hlwedal bych nejprve na internetu. Obchod s větším sortimentem nenajdeš. Právo na vrácení do 14 dní platí. Takže ani v tom nevidím problém.