partep12345

Kde se dají koupit AKVARELOVÉ barvy ?

Doplňuji:
Já chodím na výtvarku ( předmět ve škole ) k jedné učitelce která je dost přísná a chce abych měla přímo jeden druh jakože AKVARELOVÉ BARVY které , když se dá na papír voda a pak ta akv. barva tak se rozpijí po té části kde je ta voda. Moc díky Vám co jste mi odpověděli ..,

Nejlepší odpověď
Drap

V každém papírnictvi, popřípadě v prodejnách uměleckých potřeb

Další odpovědi
cochee

Akvarelové barvy jsou pouze jiným názvem vodové 🙂
Doplňuji:
ad Doplněna: mrkni na wiki, heslo Akvarel – ta technika se jmenuje mokrý akvarel a dá se udělat obyčejnou vodovkou, quentos doufám potvrdí?

quentos

Strávil jsem ve výtvarném oboru ZUŠ 15 let a i nám bylo tvrzeno, že se jedná o totéž, nicméně spešl akvarelové barvy jsem skutečně našel: (ale není to nic levného) http://www.ni­elsen.cz/cs/u­melecke-potreby/umelecke-barvy/akvarelove-barvy