Kde se dá v centru Prahy levně najíst?

Nějaký bufet,nebo bistro na stojáka s guláškem a jinými chuťovkami,jde to v dnešní drahé Praze ještě najít?Všude samej hambáč a kafe skoro za 100.Dá mi někdo tip?Díky

Nejlepší odpověď
anonym

To je dost těžké.Všechna ta zařízení s dršťkovou,se­kačkou,gulášem jsou fuč.Také je otázka,co je pro vás centrum.Vysloveně v „epicentru“- 0.Tam se lehce sežene „sociální pracovnice“,fetu je tam co hrdlo ráčí,a pod.
Prostě pohoda.Jak ze špatného akčního filmu.
Jeden tip – bez záruky – Masarykovo nádraží.
Bylo to u st.metra(B),u st. tramvají,na rohu. Tam byl klasický bufáč.Ovšem – dlouho jsem tam nebyl,a on stačí měsíc a všechno je jinak. Hodně štěstí.A pokud to tam je ,nemůžete to nenajít.Stačí se dívat po lidech.

Další odpovědi
Fallen Angel

OD Bílá Labuť – 4. nabo 5. patro – U Rozvařilů – nízké ceny a moc mňam jídlo.
Jungmannova ulice naproti Magistrátu – skvělá Čínská restaurace – velký porce, malý ceny.
Karlovo náměstí – Václavská pasáž – Pizza – Velký porce, malý ceny

elektrikář

Dobrá je i jídelna u Havelského tržiště. Já tam chodím na kynuté jahodové knedlíky s tvarohem. Jídelna typu samoobsluha.

Arne1

Naproti nádraží Smíchov – guláš, segedín, dršťková. A je to jen jednu zastávku vlakem od hlavaku

Eva Studená

Výborná možnost v centru Prahy je rozhodně https://www.nu­ancerestauran­t.cz/

sesednizkola

Havelská koruna se to jmenuje myslím. V centru Prahy, respektive na Praze 1 se najíš do stovky na každém rohu, stačí jen vystrčit hlavu z p.dele a rozhlédnout se. Opravdu v centru nejsou jen luxusní restaurace a hotely. Guláš se šesti si dáš v každym ócéčku, třeba i v Palladiu a rozhodně nebude stát víc než jinde. I přes vysoké nájmy je v centru konkurence obrovská. Praha je drahá na bydlení, služby a jídlo seženeš levně. Pivo za 25 v centru není problém.

Bary

Perfektní je jídelna JIZERA přímo v centru Prahy na Václavském náměstí, vaří tam perfektně a najíte se tam od 70Kč, je tam velký výběr i pro vegetariány.Z ulice není příliš dobře označena- musíte projít přes kavárnu nahoru do prvního patra, ale určitě to stojí za to.Obzvlášť teď v létě je tam velká terasa!