Rendanfuls

Kde se dá v centru brna usadit v sobotu mezi 4. a 6. hodinou ranní toho, abych se musel bát, že mě někdo zapíchne?

Mám naplánovanou jednu akci na sobotu, která končí ve 4 ráno. Domů nemůžu před šestou a nechce se mi seďet v nějakým nonstop pajzlu.
Doplňuji:
*bez toho (oprava nadpisu).......

Odpovědi
ponovotny

na dvě hoďky bych si udělal procházku po centru a kdyby bylo hnusně tak bych na chvíli zalezl do nějakého pajzlu

marci1

Pokud nechceš navštívit podnik pochybného rázu, sedni třeba na tramvaj ( tam je aspoň teplo ) a povoz se po Brně do šesté hodiny ranní. Zarazilo mě, že před šestou nemůžeš domů ? Nemáš klíče ? 🙂

Agneta

Pokud nechceš navštívit podnik pochybného rázu, sedni třeba na šalinu :DDD
Doplňuji:
(tam je aspoň teplo)

Rendanfuls

Klíče mám, ale nějak se mi nechce rodiče ráno budit :D