kde se dá udělat techno, aby úřady akci nezrušili zrovna v nejlepším? Chceme hrát od pátku do neděle nonstop. Dík za tip

Nejlepší odpověď
anonym

podle mého názoru když začnete v pátek po druhé hodině tak až do pondělí se vámi žádný ouřada zabývat nebude 🙂 … Jiná kapitola je policie, ti mají trochu jinou disciplínu a na oznámení musí reagovat.

Zkuste hrát potichu aby vás nikdo neoznámil 🙂 nebo pozvěte všechny včetně důchodců aby nezbyl nikdo kdo ten telefon vezme do ruky.

Další možnost by byla spojit techno party s prospěšnou akcí, úklid nejen pozemku na kterém se konala, ale i přilehlého okolí … 🙂

Další odpovědi
ten který je

Hlavně nepořádejte techno ve Vraném nad Vltavou,tam totiž tráví dovolenou Paroubek.:-D