barina

Kde se dá sehnat záznam z divadelního představení?

Mám zájem konkrétně o představení divadla Disk s názvem Racek v režii Terezy Ludvíkové, které už se nehraje. Vím s jistotou, že bylo natočeno, protože jsem viděla několik ukázek, ale při jeho hledání mi to neustále nachází odkazy na rozhovory s Tomášem Klusem o jeho desce…

Nejlepší odpověď
led

To, čo ste videli v rozhovore sú len klipy. Ak nie je záznam z predstavenia verejný, skúste požiadať vedenie divadla o uvolnenie z archívu, ale zvykne sa to robiť až po derniére inscenácie (po poslednom predstavení). Tieto záznamy sa používajú na pracovné účely.
Doplňuji:
premiéra 12.března 2010
derniéra /asi/ 31.ledna 2011
http://www.di­vadlodisk.cz/pro­gram.php?mesic=1&rok=20­11&soubor=&mis­to=

Další odpovědi
ReHu

Poptala bych se přímo v Disku. Nemusí být všechny záznamy zveřejněny.