Spartaboy

Kde se dá sehnat levně přírodní růžový olej do aroma lampy, ideálně aspoň pět mililitrů, cena do výše cca 400 korun?

Už jsem hledal na netu ale vypadá to spíš na 1ml za sedm stovek a to je hrůza. Zbytek to co stojí 50 korun tak je syntetika

Kde se dá sehnat přírodní růžový olej do aroma lampy levně? Ideálně aspoň pět mililitrů za ne víc jak 400 korun?

Odpovědi
Drap

Jedině si sám vyrobit. Jinak to za 400 zřejmě neseženeš.Do aromalampy můžeš dát klidně syntetiku za pár korun. Pokud to nebudeš vědět, tak to nepoznáš.

anonym

Ahoj Spartaboy, tady si snad vybereš: https://www.al­za.cz/esencial­ni-oleje-do-aromadifuzeru/18865457­.htm