Avatar uživatele
Banshee

Kde se dá sehnat odčervovací pasta pro kočky?

Vím, že u veterináře, ale nikdy sem u něj nebyla. Můžu tam přijít jen tak bez kočky a prostě si jí od něj koupit jako v obchodě? A dá se sehnat i běžně v lékárně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3010 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

V každé solidní lékárně (humánní) dostaneš odčervovací pastu Banminth katze.
Pasta je ale drahá stojí cca 180 Kč.

Vhodnější je tableta Caniverm forte . Stojí cca 30.00 Kč a půl tablety je pro 5 kg kočku. Navíc účinkuje i na echinokoky !! Také dostaneš v lékárně !!!
Tableta poskytuje odčervení pro všechny běžné parazity.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

U veterináře můžeš dostat Flubenol pastu , ale stojí také kolem 200 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Existují přece lékárny pro zvířata- veterinární lékárny. Kromě toho Dr.Max má na netu uvede no, že prodává i sortiment pro zvířata. Bude to chtít zeptat se.
Vím, že taková lékárna byla v Suchdole nad Odrou, protože párkrát jsem tam pro naše zvířata něco kupovala. Zkus mrknout na net, mám tu dva příklady:

Veterinární přípravky - Lékárna.cz

Na Lékárně.cz najdete velké množství veterinárních přípravků pro psy, kočky, koně, ptáky, hlodavce nebo hospodářská zvířata.

lekarna. cz/veterinarni- pripravky/
Veterinární lékárna a Chovatelské potřeby

Pro zabezpečeni potřeb psů a koček, kteří potřebují specifickou dietu nebo veterinární léčiva, je Veterinární lékarna a prodejna chovatelských potřeb v Podolí …

chppodoli.cz/ - Praha 4 Zobrazit na mapě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Vím, že někteří veterináři to prodají i bez přítomnosti zvířete, nicméně myslím si, že není až tak složité tam jít s tou kočičkou. V lékárně nevím, jestli se to dá koupit, každopádně na internetu ano. Jen pozor na padělky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra99

Já osobně bych určitě zašla pro odčervovací pastu k veterinářce :) I když je to tam asi o 10 kč dražší než v lékárně ona tu pastu kočce dá sama. Myslím si, že kdybys ji poprosila jestli jí ji můžeš dát sama, tak by souhlasila :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek