Simodes

Kde v ČR se dá platit drobnými eury…?

Prosím o radu, kde se dá (Praha, ČR) platit drobnými mincemi 2, 1 a 0,5 EUR..? Děkuji

Odpovědi
Arne1

Na nádražních (a jiných) záchodcích. Ale kurz je otřesný, viděl jsem například 6Kč za 0.5€. To je mnohem lepší vzít sebou někam mimo ČR, to přece není takový problém. A i když nikam nejedeš, tak přece není problém najít někoho kdo je využije a dá ti lepší kurz.

da ny

V obchodech nikde.
V hotovosti, papírové, maximálně 100. Stejně jako v Německu. Při placení 2OO. 500 eury na Vás zavolají ochranku nebo skončíte na policii. :).