mosoj

Kde se dá koupit pertinax, sklotexit nebo texgumoid ale v malých přířezech.

Nejlepší odpověď
anonym

Sorry, otázku jsem zaregistroval, ale napřed jsem si chtěl dohledat v anketách v jakém kraji bydlíš, což jsem stihl teprve dnes (Ostrava).
V Praze je totiž pár specializovaných prodejen pro kutily, řemeslníky a Řempo, tam je i prodej v malém.
Nevím jak je to u vás Ještě mne napadla nějaká dílna tištěných desek a vysomrovat.
U nás bych také věděl. Pak už snad jen Aukro a podobné burzy.

pavla233

Mrkni na web pro kutily http://propru­mysl.cz