Žolíík

kde se da koupit nejlepsi cokolada v barvach lgbt queeeer?

rado bych snedlo neco dobreho a cokolada nemusi byt duhova staci obal duhovi

Nejlepší odpověď
elkon

Zeptej se psychiatra. Možná má nějakou v šuplíku.

Žolíík

nechodim k psychiatrovi

elkon

Je to poznat. Ty potřebuješ asi hlavně „velkej bič a malej dvůr“.

zjentek

Žoli, Elkon si zjevně spletl LGBT se sado maso praktikami, to neřeš, stejně mu nepomůžeš. 🙆‍♂️

elkon

Zjentek, mluv hlavně za sebe. Že nerozumíš starému úsloví je tvůj problém. Je opravdu radost, řešit věci v poradně plné psychoušů a podobných exotů.

zjentek

Hm…tak přejdi na Zpovědnici a máš svatý klid.