vladimír

kde se dá koupit krokoměr ?

Nejlepší odpověď
anonym

V odkazu najdeš prodejny s žádaným.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/p72016-cielo-digitalni-krokomer-pasopulse/?q=kro­kom%C4%9Br&r=tab&sId=vBS­70GzpwuP6TSrIN9Fr&ca­tegoryPath=/spor­t/fitness/kro­komery&thru=&ca­tegoryId=503&pro­ductName=Cielo%20di­git%C3%A1ln%C3%AD%20kro­kom%C4%9Br%20Pa­soPulse

Další odpovědi
louhra

Zkuste ve vyhledávači zadat krokoměr na zboží.Věřím,že jistě něco najdete.

ReHu

Já ho kupovala ve zdravotnických potřebách.

hanulka11

jeden jsme kupovali ve sportu a druhý v lékárně se zdravotními potřebami -je více druhů a objednají vám ,jaký budete chtít