prdelka1234

Kde se berou ilegální zbraně…? Osobně nic nesháním, ale napadlo mě to po zhlédnutí jednoho filmu o mafii......

Kde se berou ilegální zbraně…? Osobně nic nesháním, ale napadlo mě to po zhlédnutí jednoho filmu o mafii.

Napadá mě pár možností:

  1. Odcizení lidem, co mají zbraně legálně
  2. Pár jich bude někde asi ještě „ukrytých“ po válce
  3. Domácí výroba
  4. Vykrádáním vojenských skladů

Další možnosti už mě nenapadají…

Odpovědi
Mravenec

Ehm, o ilegalitě prosím nechci slyšet. 😁

Znám způsoby, to co píšeš je pravda, pochybuji však že by ti to nějak dlouho procházelo, ale nebudu tu dávat rady jak získat ilegálně zbraň. 😁

Lamalam

Zhodnocením legálně zakoupených nekvalitně znehodnocených zbraní.

Emefej

Donedávny to bylo poměrně jednoduché. Platily méně přísné předpisy pro znehodnocování zbraní. Existují šikulové, kteří ze dvou znehodnocených udělají jednu zcela funkční zbraň.

setapouch

Projdi si http://zbranek­valitne.cz/fo­rum/viewtopic­.php?f=33&t=3498

lexx

černý trh, vyřazené armádní zásoby co unikly evidenci, seženeš třeba i ruský sapík Špagina PPŠ41 nebo Kalacha AK47, pancéřovku RPG, to je obchod…