leguan

Kde nejlépe nabídnout věci k prodeji kromě aukra díky

Nejlepší odpověď
tom004

Třeba na Hyperinzerci.

Další odpovědi
annas

Modrá lišta – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohl-by-me-nekdo-poradit-na-ktere-bezplatne-inzerci-mam-nabidnut-veci-k-prodeji-diky

baghira

Záleží na tom jaké věci. Jinde budeš nabízet náhradní díly na auto, jinde budeš nabízet dupačky a fusak.
Pokud nedůvěřuješ různým internetovým aukcím a bazarům, hledej zájemce na tématicky zaměřených diskusních fórech – většinou tam bývá i rubrika jako „sháním – prodám“.
A nebo nejbližší zastavárna, že.

taxio

www.bazos.cz

Zdroj: wwww.bazos.cz

sonata1

Zkus mimibazar

Zdroj: www.mimibazar.cz