Avatar uživatele
Toruk

Kde nechat vysoustružit pár maličkostí (kovosoustruh)?

Jedná se o 3 hladké, silonové trubičky, o shodné délce: 50 mm; průměry různé, vždy však do 20 mm. Tuto drobnou zakázku jsem objednával v zámečnictví Kavka a řekli si za to nehorázných 400 Kč. Přitom, myslím si, že za 20 min by to bylo vyrobené*. Nejlépe Praha, ale kdyby se výrobky posílali poštou, tak je to vlastně jedno. Hlavně aby byli ochotni přijmout minizakázku za adekvátní cenu. *Soustružníci napište jak dlouho by vám to trvalo.
Doplňuji:
Barbakan: ne, materiál mám svůj, silon nevedou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 0 před 4757 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Nejsem sice profesionální soustružník, soustruh ale doma mám a ledacos jsem už dělal, odhaduji to s úklidem tak na hodinu. Když budete chtít, můžete si to přijet ke mně udělat. Bydlím kousek za Prahou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Chtěli 400 Kč i s materiálem? Tak to bylo za hubičku!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Odkud jste? Já mám super zámečnictví u Jihlavy. https://www.ko­vovyroba-zabrana.cz/za­mecnictvi/ Jsou tam fakt ochotní, dělají i velké věci, ale když se s nimi domluvíte, udělají vám i kusovou výrobu. Někdy to je za týden, někdy do druhého dne… Záleží na tom, jak jsou vytížení. A cenově jsou úplně v pohodě. Myslím, že na takovém projektu byste se i s dnešními cenami moc přes 400 Kč nevyšplhal. 😉

Nový příspěvek