zjentek

Kde najít takovouto ženu pro život?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gcMGoMEYk­w8

(Vím, že bude moudrá. Celé video jsem zhlédl několikrát.)

@elkon: elkon když hodinu koukám na obraz, tak už jde o video, ne? Víš ty vůbec, co je to YouTube? Heh?

Nejlepší odpověď
elkon

Asi nevíš co je video, ale to je jedno. Zřejmě jsi na tom bídně, když ti stačí jedna neurčitá fotka ke štěstí, místo toho, abys šel hledat opravdovou ženskou.

Další odpovědi
aliendrone

Tak to vybal, CO jsi dnes sezobl? No?!? ;) :D :D
Jestli se Kepler domákne, že se mu cpeš do erotochlívné živnosti, tak tě ani hluboké prajzské pralesy a bludné kořeny nezachrání!

Nehledej, i kdybys našel, tak je to o ničem. Chceš něco OPRAVDU supersexy?
https://g.denik­.cz/1/a8/zlato-zlate-cihly.jpg :D :D :D

Justin1

Hledat musíš nejlépe tam, kde jsi při seznamování nejvíc v pohodě. Pokud ti nějaký kouč radí bary a noční kluby, ale jsi introvert a necítíš se tam dobře, tak si nedělej násilí, nechoď tam a hledej jinde. Ženy posuzuj podle toho, jak ti jsou sympatické, ne podle toho, jak moc odpovídají nějaké do detailu promyšlené představě.

Kepler

Víš co kdysi zpíval Petr Spálený?
„Kdybych já byl kovářem a měl jeho sílu
ve výhni pak ozářen, ukul bych si vílu“

(Byla by krásná a držela by hubu).

zjentek

🤣🤣🤣 hluboké prajzské pralesy a bludné kořeny, éééh 🤪

zjentek

To obočí, ten nosan, a vůbec… Bože to přece nejde jen tak si umřít a dále už nic takovýho nevidět…