norek

Kde najdu web zuzany koubkove, spisovatelky, co pise historicke romany?

nevite kde najdu web zuzany koubkove spisovatelky co pise historicke romany_?

Nejlepší odpověď
quentos

Googlil jsem a nevypadá to, že by nějaký měla. Nejspíš jsou historici sami zpátečníci a internet je pro ně španělská vesnice. Uvádím odkaz Knižního webu na ni, ale to je zhruba všechno.

Zdroj: www.knizniweb­.cz/jnp/cz/ka­talog/autori-K-KOU-Koubkova_Zuza­na.html

Další odpovědi
anonym

tady je též něco o ní:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zu­zana_Koubkov%C3%A1