Ella

Kde najdu „Validation Code“?

Dobrý den,
v Chromu jsem našla aplikaci na naučení japonské abecedy, ovšem k tomu potřebuji stáhnout z Microsoft.com soubor, který mi umožní vidět místo prázdných čtverečků japonské znaky.
Chce to po mně nějaký validation code, bohužel nevím kde ho najít ani nic. Kdyby se našel/a nějaký zkušenější uživatel/ka a poradil/a mi co s tím, tak budu moc vděčná :)

Pro upřesnění přidávám odkaz, kde jsme na to přesně narazila:
http://www.mi­crosoft.com/dow­nload/en/exe-validation.as­px?id=10550
Doplňuji:
mockrát děkuju!!! vůbec jsem si toho „continue“ nevšimla :) ještě jednou tisíceré díky :)

Nejlepší odpověď
geoorg

Měla bys kliknout na to zelené tlačítko „continue“. Tím stáhneš program, který ověří, jestli používáš legální Windows. Pak ti napíše ten validation code, který vložíš do kroku 2. Poté tě ta stránka pustí zpět k možnosti stáhnout si co potřebuješ.