Malvína

Kde najdu TV program z 25. 12. 2018?

Krásný prosincový den přeji.
Potřebovala bych zjistit, kde najdu TV program z 25.12.2018. Hle­dala jsem, ale nenašla jsem nic, respektive zpětně už se ani pořádně dohledat nedalo.
Letmo jsem zahlédla kousek filmu, ale musela jsem odběhnout a později se zapomněla na název podívat.
Je možnost to někde dohledat? Děkuji moc.

Edisone, tenhle odkaz mi vyjel mezi prvními, nicméně pokud dobře vidím, zpětně lze dohledat jen do včerejšího dne.

Nejlepší odpověď
Edison

http://www.tvpro­gram.cz/index­.php?P_id_kate­gorie=56456&P_sou­bor=televize%2Fin­dex.php%3Fdatum%3D2018-12-21%26zobrazeni%3D%26typ­prg_pouze%3D%26ca­sod%3D-1%26typzanr%3D

Další odpovědi
cochee

Doplňuji kolegu s ohledem na doplnění dotazu:

pokud ti funguje dobře internetový prohlížeč, tak na dané stránce vyhledej trojici odkazů „dnes,“ od teď" a „zobraz“ a pokud najedeš myší (neklikej) na to „dnes,“ tak se ti zobrazí nabídka s určením data. Jde to až týden dozadu a jde to i v anonymním režimu – já chodím na tu stránku přihlášený, ale teď jsem to vyzkoušel a funguje to i v odhlášeném sta­vu.

Malvína

Ano, mám to. Děkuji.
A zároveň omluva Edisonovi. Neumím hledat poradně! 😉

Edison

Program je tam od 21.12.2018. Jen vybrat den.