Market666

Kde najdu na internetu nějaký seznam nebo žebříček nejtěžších jazyků na světě?

Odpovědi
hanulka11

našla jsem toto
http://www.ho­ax.cz/cze/index­.php?action=ho­ax_detail&id=727&pa­geDesc=sloven­cina_-_nejtezsi_jazyk_na_sve­te

led

Neviem či jestvuje taký zoznam.
Pre vás asi slovenčina nie je najťažší jazyk… 🙂
Pre každého človeka je jeho rodný jazyk najľahší. Najťažší jazyk je pre človeka ten jazyk, ktorý nepatrí do jeho jazykovej skupiny a ktorým nehovorí od detstva.
PS.
Hanulka11,
ten článok na odkaze asi nepísal, žiadny jazykovedec, je tam veľa gramatických chýb.