lucille

Kde najdu film Princezna Mononoke s CZ dabingem/titulky?

Ahoj, chci se zeptat zda nekdo nevi kde bych si mohla spustit nebo stahnou cely film princezna Mononoke v cestine nebo alespon s cz titulkami (ten hrany)? pridam radeji i odkaz at vite ktery myslim: www.wolfgirlmo­vie.com
Predem moc dekuji

--
Kde najdu film Princezna Mononoke s CZ dabingem/titulkami?

Odpovědi
Omnipotence

Ahoj, zřejmě se ti nikdo neodvážil odpovědět.
Jakožto otaku ti nedoporučuji sledovat jakékoliv anime s českým dabingem, protože ten dabing nikdy dobře nesedí a zní to hrozně.
Stáhni si program VLC media player, pak tohle:
http://uloz.to/xhtYG2z/­princess-mononoke-princezna-mononoke-mononoke-hime-1997-hdtvrip-orig-zneni-jap-1280x720-mkv
tam máš v komentáři odkaz na titulky. Ty si stáhni a umísti je do stejné složky, kde máš film. Pak ten film jen spustíš ve VLC media player…
A je to :)